PodcastyTalk to...

Podcast Talk to… Lukáš Macura

Se studiem Cinemax vydal více jak třicet her. Poslechněte si, co si myslí o vesmíru, hrách a vůbec.

Lukáš Macura zasáhl s produkcí studia Cinemax do všech žánrů a na řadu platforem. Podporoval dokončení her Daemonica a Necromania, postavil se za vývoj RPG Numen a Inquisitor (i s těmi zatracenými netopýry), ale je také zodpovědný za dungeon The Keep a fyzikální komedii Jim is Moving Out! pro Nintendo Switch a za nástroj pro skládání hudby Rytmik. Dekády zkušeností a svých náhledů na přežití malého nezávislého studia z České republiky ve velkém světě shrnuje v dalším díle seriálu Talk to…

TALK TO… LUKÁŠ MACURA SI POSLECHNĚTE ZDE!

Vedle herní produkce je Lukáš pravidelným přispěvatelem časopisu Level, pro který píše o strastech a slastech nezávislého vývojáře. Studio Cinemax založil společně s Markem Nepožitkem v září 1998 a od té doby se logo jejich firmy dostalo na více jak 30 her.

Podcasty Retro Nation můžete poslouchat na následujících službách:

Anchor

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Overcasts

Pocket Casts

Radio Public

RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace

RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Talk to…

Cyklus Talk to… je povídáním s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Novinář Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *