Extra Level

Získejme Křišťálovou lupu pro Retro Nation!

Po roce fungování by mohla přijít velká legrace! Příležitost zahlásit: „Tohle je takový Dark Souls mezi internetovýma cenama!“

Prosimvás, tohle bude znít strašně divně, ale vyčítat to můžete jen sami sobě. 🙂 Protože ani já, ani Honza si nepamatujeme, že bysme Retro Nation hlásili do Křišťálové lupy! Musel to být někdo z vás! Takže vám pěkně děkujeme, protože právě dorazil mail, že jsme se dostali do nominace v sekci Zájmové weby. Stojí proti nám silní protivníci! Takže všichni víte, co máte dělat. Zpochybnit význam Lupy a rozchod. Což vám klidně umožníme, ale nejdřív na nás klikněte tady: https://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=1491

Tohle je totiž jedinečná příležitost, jak zajistit, aby se při přebírání ceny ozvalo: „Tohle je takový Dark Souls mezi internetovýma cenama.“ A *b*u*d*e* to podle pravdy! A to přece chcete, ne?

V Lupě vítězí volba lidu. Takže si všichni budou dělat falešný e-mailový účty jak vzteklí. My ne. My totiž nemáme jenom Hulka, my máme i tu armádu – Retro Nation Army! A s takovou partou v zádech jsme přesvědčení, že to zvládneme. Už to spolu táhneme přes rok. Daří se nám, baví nás to a dle reakcí to baví i vás. Jste nejlepší komunita na internetu a my jsme hrdou součástí vás. Ale dost už bylo patosu, je čas vysvětlit náš bojový plán.

Pojďme společně dokázat, že Retro Nation je projekt, na kterém lidem záleží, že je kolem něj pevná a zdravá komunita. Každý z vás má příbuzné, kamarády, kolegy v práci. Dají se k tomu hlasování i přinutit, víte? Úplatkem. Čokoládou. Kladivem. Ale vlastně stačí, když je požádáte, aby se na nás podívali a zvážili hlas. A taky máte Twittery a facebůčky a další socky, kde ta zmínka nic nestojí. Ostatně, uděláte to pro nás, takže pro sebe. Vždyť víte, co se Retro Nation týče, všechno, co má, to jsme si zařídili my všichni sami.

Třeba provoz – nezahlcujeme vás otravnou reklamou, nemonetizujeme videa a nepřerušujeme vysílání kvůli dvouminutové ódě na bezdrátová sluchátka pochybné kvality.

Překračujeme obsahovou nabídku – nové formáty podcastů (Brány Skeldalu se stále natáčí, přeci jen to je dlouhá kniha), připravujeme videa o věcech, o kterých jsme nikdy nevěděli, že je chceme natáčet (a že je chcete vidět). A která jsou super. Nemluvě o tom, že brzy budou další novinky.

No a furt jsme nejúspěšnější (herní) český projekt na Patreonu, žejo.

Takže tak. Hlasování je tady: https://kristalova.lupa.cz/hlasovani/?setSubjects=1491 Je to předvyplněné na Retro Nation, ale asi musíte volit i v ostatních kategoriích (nebo zaškrtnout, že na ně kašlete). Děkujeme!

A když to dobře dopadne, tak 26. listopadu uděláme nějakou strašlivou party 😀

2 komentáře: „Získejme Křišťálovou lupu pro Retro Nation!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *