PodcastyRetro noty

Retro noty 70: Erotické hry 1

Erotika a lechtivá témata patří k videohrám prakticky od jejich počátků. Už v dobách, kdy se teprve rodily legendy jako Pac-Man a Donkey Kong, vznikaly interaktivní čuňačinky. Většinou šlo o humorné hříčky opřené o narážky nebo imaginaci, ale našla se i řada kousků na hranici tvrdé pornografie. A byly i takové, které šly daleko za tu hranicí.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA ANCHOR.FM (KLIKNĚTE!)

Pojďme se podívat na začátky této přisprostlé větve interaktivní zábavy. Od začátku osmdesátek do zlaté éry point & click adventur v devadesátkách bychom napočítali desítky erotických her, z nichž většina byla taková blbost, že brzy upadly v zapomnění. Našly se ale i takové, které dokázaly posunout technologické hranice vývoje nebo přepisovat rekordy prodejnosti. O tom všem bude tento díl podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *