PodcastyTalk to...

Podcast Talk to s Petrem Bulířem

Petr Bulíř se zapsal jako výrazný autor v Excaliburu, Score, Levelu a OPS2 magazínu. Tak si ho Pavel Dobrovský pozval do studia a popovídali si.

Známe ho jako recenzenta, ale také jako nesmiřitelného lovce trofejí na Playstation, anebo jako úspěšného profesionálního hráče pokeru. Petr je muž mnoha tváří, ale jestli ho něco doprovází celoživotně, pak je to láska ke hrám a ochota přemýšlet nad jejich obsahem, ale i vývojem. Ten se netýká pouze her, ale také hráčů. A přesně o té změně v přístupu ke hrám jsme si povídali.

PODCAST TALK TO… PETR BULÍŘ SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

Bylo toho samozřejmě mnohem víc, co Petr s Pavel probrali. Namátkou je dobré zmínit třeba cyklistiku, původ nejrůznějších Petrových přezdívek, jídlo, anebo mapování krokovacích dungeonů na čtverečkovaný papír. Samozřejmě se dozvíte i o Petrových prvních krocích v českých herních médiích, a jak se asi s Pavlem potkali před prodejnou počítačových her před více jak 20 lety.

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří hry vyvíjejí, mají o nich co říci, ale zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Jakuba Dvorského, Jindry Skeldala, Lukáše Macury nebo Michala Berlingera, kteří v něm seděli v minulých měsících. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází nepravidelně. a Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *