PodcastyTalk to...

Podcast Talk to… Michal Berlinger

Nejen o Pilgrims, ale také o herních oborech na univerzitách, prospěšnosti game jamů a pasení ovcí povídá další host série Talk to.

Poslední dva roky trávil přípravou Pilgrims od studia Amanita, před tím ve svém nezávislém studiu Circus Atos vydal Hravouku a Under Leaves a podílel se i na velkých projektech jako Mimpi nebo Blue Effect pro virtuální realitu. Je toho hodně. A to je i důvod, proč si Michal sedl do studia proti Pavlovi a popovídali si o všem možném i nemožném.

ROZHOVOR TALK TO… MICHAL BERLINGER SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Velkou část povídání zabrala problematika her, herního hardwaru a dětí z pohledu rodičů a na ní navázala debata o herních oborech na českých univerzitách. Michal se podílí na přípravě herního oboru na FAMU v Praze, společně s Helenou Bendovou, Jaroslavem Švelchem a dalšími. Zda je to zapotřebí, jak to bude vypadat a co mohou studenti očekávat? I to se dozvíte.

Předchozí díly série Talk to… najdete ZDE!

Podcasty Retro Nation můžete poslouchat na následujících službách:

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Talk to…

Cyklus Talk to… je povídáním s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Novinář Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *