ArtefaktRETRO TV

Artefakt na přání: Parasite Eve 2

Ha! Teď určitě všichni listujete Wikipedií a hledáte, co je to ta Parasite Eve. Nedivíme se.

Ale od toho jsme tady my, abychom vás seznámili nejen se zajímavostmi okolo všeobecně známých her, ale občas na světlo vytáhneme i nějakou libůstku pro opravdové fajnšmekry. Konkrétně Parasite Eve 2 zařazujeme na přání našeho patrona, ale pravdou je, že jsme se na tenhle netradiční japonský survival horor kombinovaný s JRPG chystali už nějakou dobu. O co tedy vlastně jde?

ARTEFAKT O PARASITE EVE SLEDUJTE V PÁTEK 20. 12. 2019 OD 18:00 ZDE! (KLIKNĚTE)

Představte si Resident Evil kombinovaný s Final Fantasy a Carpenterovým filmem Věc. Spousta nechutných monster, propracované tahové souboje, filmová atmosféra… Mimochodem, Final Fantasy nezmiňujeme náhodou! Za hrou (postavenou na základě knižní předlohy) totiž stojí japonský gigant SquareSoft, přičemž na producentské pozici neseděl nikdo jiný než Hironobu Sakaguči, otec série Final Fantasy (jestli vám unikl Artefakt FF VII, najdete ho tady).

My se tentokrát nepodíváme jen na Parasite Eve 2, ale rozebereme si částečně i první díl, protože si jsme vědomi, že pro spoustu z vás je to prakticky neznámá série. Ale o to více možná budete překvapeni! 

Jeden myslel na “Artefakt na přání: Parasite Eve 2

  • Vážně Parasite Eve a zrovna na vánoce ?
    Ani nevíte jako radost jste mi udělali …ani to nemusel být druhý díl co jsem ještě nedohrál 🙂 …..
    ( Bude někdy snad i Front Mission ? )

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *