ArtefaktRETRO TV

Artefakt: Final Fantasy VIII

Nezapomenutelné. Nejlepší. Úžasné. I taková slova se ve spojitosti s FFVIII často používají. Podíváme se, jestli právem!

Tradiční zástupce žánru JRPG z devadesátých let se před pár týdny dočkal rozporuplně přijatého HD remasteru, což je ideální příležitost k tomu oživit si vzpomínky Final Fantasy VIII. Společně se vydáme do světa, kde vedle sebe koexistuje technologie a magie, političtí diktátoři a po moci lačnící čarodějky, odstřelovací pušky i nadpřirození démoni. Jako absolvent špičkové vojenské akademie se budeme probíjet hutným příběhem, který nás zavede do všech možných koutů zeměkoule a dokonce i do vesmíru.

ARTEFAKT FINAL FANTASY VIII SLEDUJTE V PÁTEK 18. 10. 2019 V 18:00 ZDE! (KLIKNĚTĚ)

Final Fantasy VIII možná trošku neprávem stojí ve stínu slavnějšího sedmého dílu, rozhodně se ale nemá za co stydět. Jedná se o další výpravné dobrodružství ze stáje japonského studia Square, které sází na poutavé vykreslení hlavních postav i nenadálé zvraty. Nebojí se však přimíchat trošku té japonské ujetosti nebo zábavné minihry.

A jaký byl vývoj? Přímočarý a nekomplikovaný? Nebo naopak plný záludných problémů a nečekaných překážek? Dozvíte se v našem Artefaktu!

2 komentáře: „Artefakt: Final Fantasy VIII

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *