Extra LevelPATREON

Extra level: Jarda Konáš s Pavlem o Star Wars: Vzestup Skywalkera

Star Wars jsou retro. Nosíme je v srdcích, ať už s láskou nebo nenávistí, každý si o nich něco myslíme. I o nové epizodě!

Když jsme natáčeli Retro noty, napadlo nás s Jardou Konášem sednout si a probrat naše ještě relativně čerstvé dojmy z filmu. Máme na něj v obecných rysech shodné názory, ale rozcházíme se v detailech. Ty možná odvozujeme i od trilogie, kterou jsme v dětském věku viděli první. Pro Jardu je to prequelová trilogie, pro Pavla ta úplně původní. Jak skrz dvě přeci jen odlišná fanouškovská a kritická síta prošla Epizoda IX – Vzestup Skywalkera, to se dozvíte v následujícím videu.

Nejen poslední epizoda. Dostali jsme se i na zhodnocení seriálu Mandalorian, zabrousili do deskovek Star Wars a samozřejmě hodnotili i produkční vedení značky společností Disney.

O Extra level…

Videa Extra level se nám nepodařilo napasovat do žádné existující pravidelné rubriky, proto vycházejí nečekaně a jejich obsah může vybočovat z našeho hlavního zaměření na staré hry. Obvykle k takovému kroku máme důvod: cítíme puzení o něčem si popovídat, třeba o nové hře nebo filmu.

Videa a podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *