PodcastyTalk to...

Talk to… Radar a Jarda o Deathloop

Nestává se často, aby nás jedna hra pohltila tak, že o ní natočíme podcast. I proto je Deathloop výjimečným počinem.

Nad mikrofony jsme se sešli ve třech: Strejda Radar, Jarda Konáš a Pavel Dobrovský. Důvodem je, že všichni tři jsme se zamilovali do Deathloop a chtěli jsme si o ní pořádně popovídat. Ono není těžké zakoukat se do hry o časové smyčky, ale je fakt těžké si na udělat čas a jen tak si o ní pokecat. Proto jsme kvůli tomu vyhlásili podcastovou nouzi a vykecali jsme si srdíčka a duše. Jestli vám přijde, že některé názory jste už slyšeli, protože třeba zazní dvakrát, tak je to v pořádku – je to součást smyčky.

POVÍDÁNÍ O DEATHLOOP POSLOUCHEJTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Deathloop je hra od francouzské pobočky studia Arkane, na které pracoval tým pod vedením Dinga Bakaby. Uvrhne vás do časové smyčky v alternativních 60. letech. Jste na ostrově, každý vás chce zabít a vy… vy prostě chcete pryč. Snažíte se uniknout pomocí nejrůznějších strategií od akce až po stealth. Jak to bude probíhat, to je jen na vás. A že když tři dělají totéž, není to nutně to samé, to se dozvíte v našem povídání. Každý z nás má totiž úplně jiný herní styl – a Deathloop i tak funguje. 

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří hry vyvíjejí, mají o nich co říci, ale zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Martina Schovance, Lukáše Macury nebo Honzy Orny a Martina Bacha, kteří v něm již seděli. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Spotify
Anchor
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec. 

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí. 

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *