PodcastyRetro noty

Retro noty 28: Mistři zvuku The Flight

Horizon: Zero Dawn, Assassin’s Creed Black Flag a Odyssey nebo Alien: Isolation. K takovým titulům složili hudbu The Flight.

The Flight je dvojice producentů, kterou bychom horko těžko mohli zaškatulkovat jako herní skladatele. Naopak, na rozdíl od většinu kolegů zůstávají jednou nohou na hudební scéně a dost se tím vymykají tomu, co jsme dosud v Retro notách slyšeli. Tak si to poslechněte!

RETRO NOTY O HUDBĚ OD THE FLIGHT SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

The Flight se nebojí experimentovat a používat netradiční nástroje i techniku. Starodávným strunným nástrojem buzuki počínaje a klávesami ze sedmdesátých let konče. Jdou zkrátka svou cestou. A jejich příběh, který si v Retro notách povíme, najednou výše zmíněným slavným hrám dodává další šťávu.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

4 komentáře: „Retro noty 28: Mistři zvuku The Flight

    • Program se posunul kvůli Talk to… Wolfcast bude v pondělí 19. 10. Chyba není na vašem přijímači, za komplikace se omlouváme.

      Reagovat
  • Ahoj. Objevil jsem vaše podcasty na Apple platformě a jsem naprosto unešen kvalitou obsahu. Jak série o herní hudbě, tak hardwarový koutek s Michalem Rybkou, (kterého začínám podezřívat, že snad ani není člověk, protože sypat z rukávu takové hluboké znalosti o historii it snad žádný smrtelník nemůže zvládnout). Snažím se naposlouchat vše vydané a jen jsem chtěl napsat uznání, jak moc děláte „ze světa lepší místo“, minimálně pro nás retro hráče. DÍKY MOC!

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *