PodcastyPopkult

NOVÝ PODCAST + SOUTĚŽ: Popkult s Mikolášem Tučkem

O jeho první knize, o psaní obecně a o (nejen pivní) popkultuře jsme si popovídali s Mikolášem Tučkem.

Mikoláš Tuček – moderátor, publicista a nyní také knižní autor. Právě k příležitosti vydání jeho nové knihy 42: Dělej co Tě baví jsme si ho pozvali do studia, aby nám vyprávěl, jaká je cesta začínajícího autora od prvních stránek až k finálnímu vydání knihy pod velkým nakladatelstvím.

PODCAST POPKULT S MIKOLÁŠEM TUČKEM POSLOUCHEJTE ZDE! (KLIKNĚTE)

A to by nebyl Mikoláš, abychom kromě knihy nezmínili fotbal, Linku 451, Re-Play a další desítky projektů, se kterými měl něco společného. Věděli jste, že produkoval film? Ne? Tak teď už to víte.

SOUTĚŽ: Chcete vyhrát Mikolášovu knihu 42: Dělej co Tě baví!? Stačí být Patronem a správně vyplnit soutěžní formulář! Z losování vybereme jednoho šťastlivce, který od nás knihu získá. Soutěž končí 16. 12. v 17 hodin a vyhlášení proběhne na páteční YouTube besídce.

V novém podcastovém pořadu Popkult si Marek Bílek za moderátorským mikrofonem zve hosty, kteří mají přesah z herní kultury i do jiných odvětví. Společně s nimi bude hledat média, která je na jejich cestě za tvorbou vlastních her/knih/filmů ovlivnily a inspirovaly.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *