PodcastyTalk to...

Mikoláš Tuček v podcastu Talk to!

Mikoláše Tučka aka Tukana není třeba hráčům představovat. Dlouholetá hnací síla a tvář časopisu Score si sedla s Pavlem a probrali vše, od úplných začátků až po současné aktivity mistra Tukana.

Tukan je muž mnoha zájmů. V poslední době se věnuje fotbalové publicistice v podcastu Football Fanatics, ale v českém mediálním prostoru je znám i jako moderátor Blate Night Show, zakladatel knižního projektu Linka 451, ale také jako milovník Heroes of Might & Magic a dlouholetý inventář redakce časopisu Score. A o tom všem si s Pavlem popovídal, dokonce se dostali i na zakázaná témata o Excaliburu anebo se pokusili nepovědět vám nic z legendárního výletu do Moskvy na Command & Conquer. 

PODCAST TALK TO… MIKOLÁŠ TUČEK SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!) 

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří se pohybují kolem herního vývoje a novinařiny. O hrách umí mluvit, zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Jakuba Dvorského, Jindry Skeldala, Jana Kavana nebo Honzy Orny a Honzy Modráka, kteří v něm seděli v minulých měsících. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec. 

Talk to… vychází nepravidelně. a Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí. 

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *