PodcastyWolfcast

Wolfcast 85: Historie augumentované a virtuální reality 2

Pokračování povídání o augumentačních zařízeních a virtuální realitě – tentokrát si zaostříme na armádu a prvních herních periferií.

Michal Rybka nám představí historii armádního využívání technologií – neopomeneme přitom helmy augumentující zrak pilotů stíhaček nebo taky profesionální simulátory od Bohemia Interactive.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

V povídání se společně s moderátorem Martinem Vaněm dostane i na první herní VR helmy, jako byly Forte VFX1 a Nintendo Virtual Boy. A přirozeně neopomineme velké problémy, které technologie měla – migrény či zvracení, které v hráčích vyvolávala.

Poslechněte si ostatní Wolfcasty, historický přehled naleznete na retronation.cz.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Wolfcast je série ohlédnutí za historickým hardwarem, hrami a lidskými dějinami. Novinář a spisovatel Michal Rybka se sbírání historického hardwaru a informací o jeho vývoji věnuje celoživotně. Michal je kurátorem Alza Muzea a spolupracovníkem PCTuning.cz.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *