PodcastyRetro noty

Retro noty 86: Spinoffy série Might & Magic

Might & Magic je dnes už kultovní značka, o tom není pochyb. Řadě retronautů se jistě například třetí Heroesy či šestá Might & Magic vryly hluboko do paměti.

Mimo tyto dvě rpg a strategické série ovšem vyšla řada dalších titulů nesoucích jméno Might & Magic, a dnes je řada z nich zapomenuta. Částečně proto, že zkrátka stály ve stínu hlavních titulů značky, zároveň je ale třeba přiznat, že z velké části šlo o nepovedené kousky.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

Dark Messiah of Might & Magic ještě obstojí a jde i po letech o zábavnou záležitost. Ale vzpomene si někdo na Warriors of Might & Magic? Nebo na vykostěné Heroesy pro Playstation 2? A co ta řada mobilních her a webovek, stály či stojí za pozornost? O tom všem si povíme v tomto dílu podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *