NeRetroRETRO TV

NeRetro: Hitman 3

Ano, vidíte správně! Dvoumozek Re a Tro se rozhoupal k tomu, aby udělal další NeRetro a moudře zhodnotil moderní produkci s kořeny v hluboké historii.

Agent 47 se vrací a my se podíváme na všechny obskurní i rafinované způsoby, jak někoho odeslat na věčnost.

NERETRO O HITMAN 3 SLEDUJTE 27. 1. OD 17:00 ZDE! (KLIKNĚTE)

Něco málo o tom totiž víme. Seděli jsme si onehdá ve svém bunkru, nadáváli na svět a chválili staré pixely aj polygony, když tu náhle ze stínu v koutě přilétlo mýdlo a na něm bylo krvavým nožem vyřezáno: 27. 1. 2021 17:00 budete hrát nového Hitmana.

Zasmáli jsme se. Nervozně.

A pak to z Honzy vypadlo. Prý se v tom stínu bleskla pleš, která mu připomenula agenta 47. Pavel se mu vysmál a náš komorník tiše odešel pro další rundu grogu. Nikdy ji ale nepřinesl! To nás zneklidnilo Takže se v tu středu uvidíme!

2 komentáře: „NeRetro: Hitman 3

  • To je placená spolupráce? Nebo proč jsou vypnuté komentáře a chat?

    Reagovat
    • Dobrý den, Petře, placené spolupráce na Retro Nation neděláme. Pakliže myslíte vypnuté komentáře u příspěvků zde, tak vždy jdou na schválení (kvůli spamu, jehož poměr je 20:1). Ke schválení se ale dostáváme jen jednou za čas. Naše webová stránka je především agregátorem obsahu, komunita je živá na Facebooku na stránce/ve skupině Retro Nation. Pakliže byly vypnuté komentáře nebo chat u videa na Youtube, tak o tom nic nevíme. Šlo zřejmě o přechodnou chybu, protože komentáře u videa normálně vidíme.

      Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *