PodcastyRetro noty

Retro noty 26: Hudba pro lékaře

Jarda Konáš prozkoumal hudbu her, ve kterých jste hrdinou nemocnice nebo ordinace a má pro vás dost zajímavé poslouchání!

Znáte takový ten specifický hudební styl „elevator music“ – výtahová hudba? Má vám prozářit den, zpříjemnit těch pár sekund ve zdviži a nevtíravě vás naladit třeba na jednání se šéfem. A kolikrát jste si přáli něco podobného slyšet v čekárně u zubaře, namísto sledování vystrašených kolegů a poslouchání řevu z ordinace? Neodpovídejte, my víme: Nesčetněkrát! Jarda Konáš vám v tomhle nepomůže, ale společně se můžete zaposlouchat do hudebního doprovodu pro lékařské hry. A není jich málo! Jasně, Theme Hospital. Jenže ono toho bylo mnohem více! Zaposlouchejte se do hudby pro lékařské hry!

RETRO NOTY O HUDBA PRO DOKTORY SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

Jmenovitě? Life & Death. The Surgeon. Plaque Attack. Captain Novolin. Nepřekonatelně pojmenovaná Rex Ronan: The Experimental Surgeon. Simhealth. A další se hlásí, že ony by také rády něco pustily do ucha lidem, které baví hrát si na doktory (ve videohrách, šmaknote!).

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *