PodcastyTalk to...

Poslechněte si podcast Talk to s Honzou Modrákem

Zapsal se jako dlouholetý šéfredaktor časopisu Score, Honza Modrák ale patří k novinářům, kteří se nezastavují. Dozvíte se o jeho nových projektech, i jak hrál Doom s Johnem Romerem.

Ahoj, hlásí se vám Pavel. Jak říkám hned na začátku podcastu, Honza Modrák se nedá v českém herně-novinářském lese přehlédnout. Není to jen kvůli vytrvalosti, s jakou se drží dvě desítky let mezi herními publicisty, ale také kvůli energii, se kterou se stále do nových projektů. Ať je to jeho působnost v Re-Play, Cibien‘s Corner nebo nově založený podcast Modrák & Friends, Honza zůstává věrný kvalitní herní zábavě, nové i staré. A právě proto jsme si popovídali – téměř o všem! – a vy si to koukejte poslechnout.

PODCAST TALK TO… HONZA MODRÁK SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

Aby to nebyl jen výčet projektů, pustili jsme se i do rozboru doomovských a quakeovských devadesátek. Dozvíte se, jak se Honza dostal do novinařiny, jak hrál Doom s Johnem Romerem, anebo nakouknete do fungování časopisu Score. Pevně věřím, že se i zamyslíte nad tématy, které se týkají současné herní produkce.

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří se pohybují kolem herního vývoje a novinařiny. O hrách umí mluvit, zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Jakuba Dvorského, Jindry Skeldala, Jana Kavana nebo Honzy Orny a Petra Bulíře, kteří v něm seděli v minulých měsících. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází nepravidelně. a Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

2 komentáře: „Poslechněte si podcast Talk to s Honzou Modrákem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *