ArtefaktRETRO TV

Artefakt: Gta: Vice City

Série, která otřásla světem, to je GTA. A my se necháme otřást, rozjet a postřílet ve slavném díle Vice City!

80. léta mnoho lidí vnímá jako „zlatou éru“. Čeho? Čehokoliv! Hudba, filmy, první videohry, televizní seriály… je to zkrátka neuvěřitelně populární období. Právě do roku 1986 je zasazeno i Grand Theft Auto: Vice City, jeden z nejoblíbenějších dílů celé série. A na něj se právě dnes podíváme!

ARTEFAKT O GTA: VICE CITY SLEDUJTE V PÁTEK 1. 11. 2019 V 18:00 ZDE! (KLIKNĚTE)

Od vydání uběhlo už dlouhých 17 let, a na hře je to přece jen už trochu vidět. Je to důkaz toho, že GTA se často vezlo na vlně moderních technologií. Konec konců, teprve třetí díl (který vyšel pár měsíců před Vice City) si mohl dovolit přesun do třetího rozměru – do té doby zkrátka neexistoval dostatečně výkonný hardware, který by to zvládl. A s každým dalším číslovaným dílem tlačili vývojáři ze studia Rockstar možnosti otevřeného světa dál a dál. V porovnání se současnou produkcí proto Vice City působí spíš jako chudý příbuzný. Nebo ne?

Jasně, není tady tisíc vedlejších aktivit, nad druhou stranu se Vice City může pochlubit parádní atmosférou osmdesátých let, profesionálními dabéry, pestrou směskou nejrůznějších misí i příjemnou, nekomplikovanou, hratelností. Tak si oblíkněte šíleně barevnou košili, růžový kalhoty a přihoďte k tomu jedny parádně zatmavený aviatory. Jedeme do osmdesátek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *