PodcastyRetro noty

Retro noty 67: Studio Naughty Dog a jeho historie

Poslechněte si hudební průřez sountracky z bohaté historie her studia Naughty Dog.

Společnost Naughty Dog dnes patří mezi nejznámější v branži. Proslavily ji herní série jako Uncharted, The Last of Us nebo Crash Bandicoot, které ve své době bavily hratelností i fantastickým zpracováním, které z tehdejších konzolí ždímalo maximum. Pokračováními slavných titulů pak Naughty Dog akorát posouvali laťku sami sobě, protože jejich hry zkrátka neměly konkurenci.

PODCAST USLYŠÍTE NA ANCHOR.FM! (KLIKNĚTE)

Jenže ne vždy tomu tak bylo. Naughty Dog v prvních letech existence vyvíjeli spíš experimentální hry, které byly pro svou podivnost předem odsouzeny k neúspěchu. Na druhou stranu formovaly společnost jako partu lidí, která si dělá věci po svém a nenechá si do ničeho kecat, což Naughty Dog v pozdějších letech náramně využili. O historii firmy, jejích hrách a hudbě v nich hrající je tento díl podcastu Retro noty. Tak příjemný poslech!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *