PodcastyRetro noty

Retro noty 40: Skladatel & showman Tommy Tallarico

Tommy Tallarico rozhodně nepatří mezi největší hvězdy mezi herními skladateli, rozhodně však patří mezi ty nejviditelnější. Proto jeho tvorbu rozebral Jarda Konáš.

Sice si Tallarico sáhl během svých skladatelských let na pár klasik jako Alladin, Earthworm Jim nebo MDK, ale okamžik slávy přišel až v novém tisíciletí. Tallarico totiž vymyslel projekt Video Games Live, který přenáší herní soundtracky do podoby rockových koncertů. A má s tím úspěch, dokonce hostoval i v Praze.

RETRO NOTY O HUDBĚ TOMMYHO TALLARICA POSLOUCHJTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Je Tallarico génius nebo cirkusák? Jsou Video Games Live zajímavý a hodnotný projekt nebo jde o cizopasení podobné coverbandům na taneční zábavě? Právě na to se pokusí odpovědět nový díl podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *