PodcastyRetro noty

Retro noty 50: Oblíbené soundtracky týmu Retro Nation

Jarda Konáš pro jubilejní padesátý díl Retro not vyzpovídal všechny členy týmu Retro Nation, aby vám mohl představit jejich nejoblíbenější herní soundtracky.

Retro noty slaví jubilejní padesátý díl! A to chce něco speciálního. Tentokrát Jarda připravil velkou anketu mezi všemi členy Retro Nation týmu a popovídal si s nimi o jejich oblíbené videoherní hudbě. Vznikla z toho věru zajímavá mozaika slavných i polozapomenutých titulů, starých, nových, českých i japonských, které mají jedno společné: každý z nich se nějakým způsobem zavrtal někomu z nás do uší.

RETRO NOTY O OBLÍBENÝCH SOUNDTRACÍCH TÝMU RETRO NATION USLYŠÍTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Co je hra, kterou si Michal Rybka koupil jen kvůli hudbě? Opravdu Pavel Dobrovský zvolil jazzový soundtrack? A proč šel Martin Vaňo netradiční cestou a za zásadní hru z hlediska herních soundtracků označil GTA Vice City? To vše se dozvíte v novém kulatém díle Retro not!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?
Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *