NewsPodcastyRetro noty

Retro noty 90: Starfield s hudbou Inona Zura

Starfield bezpochyby patřila mezi nejočekávanější hry letošního roku. Nakonec se z toho vyklubal tak trochu Skyrim nebo Fallout 4 ve vesmíru, ale ono to vůbec nevadí.

Bethesda hry tohoto typu umí a ve Starfieldu se jen posunula k největšímu a nejambicióznějšímu projektu, na jakém zatím dělala.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

Nedílnou součástí kouzla Starfield je jeho soundtrack. Na něm dělal Inon Zur, jemuž jsme se už v Retro notách věnovali. O své práci na Starfield se ale rozpovídal v několika rozhovorech a řekl dostatek zajímavých myšlenek na to, abychom se ke skladateli vrátili a tentokrát se podívali jen na jeho hudbu ke Starfield. Od francouzské trubky po symfonický orchestr, od pustých planet přes obří města až po otevřený vesmír, všechno v té muzice je a v novém dílu Retro not si o tom popovídáme.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

 

Jeden myslel na “Retro noty 90: Starfield s hudbou Inona Zura

  • Jste si vědom, že „Francouzská trubka“ je nonsens a takový nástroj neexistuje? V Češtině se používá „Lesní roh“. Poprosil bych dávat si pozor na otrocké překlady. V hudebním podcastu je to do uší bijící. Děkuji.

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *