PodcastyRetro noty

Retro noty 87: Divoký příběh soundtracku Red Dead Redemption

Nestává se často, že by za sebou soundtrack nějaké hry měl takový příběh, aby vydal na samostatnou epizodu podcastu.

V případě Red Dead Redemption, která se nedávno dočkala portu na konzole Switch a PS4/PS5, to ovšem platí dokonale. Čtrnáct hodin hudby, patnáct měsíců práce a otevřenost autorů, kteří svým vyprávěním dali nahlédnout až k sobě do kuchyně, totiž do studia, to se jen tak nevidí.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

Dojde na Smashing Pumpkins, spaghetti westerny, metody pokus – omyl, nejistou společnost Rockstar, která si i navzdory zkušenostem zkusila něco nového, ostřílené profesionální muzikanty i amatéry, kteří se náhodou dostali do studia a stejně dostali příležitost zazářit. To všechno, a ještě mnohem více, vypráví nový díl pocastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *