DefragNewsRETRO TV

29.11. v 18:00 vzlétáme do nebes s Defragem o sérii Microsoft Flight Simulator!

Když nezbylo na dovolenou, mohli naši otcové leda jezdit prstem po mapě. My za cenu jedné hry můžeme klidně nasednout do kokpitu Boeingu 787 a obletět svět.

Dělá se vám nevolno při pohledu do propasti a při cestě na letiště se o vás pokouší mdloby? Tak to nejspíš trpíte akrofobií (nemáte zač za nejrychlejší diagnózu na světě) a tento díl Defragu pro vás bude těžkým oříškem. Série Microsoft Flight Simulator, jak už název napovídá, představuje vcelku zvláštní produkt v portfoliu softwarového giganta se zaměřením na hráče, kterým chce přinést co nejreálnější pokus o takové to domácí virtuální létání. Zároveň se jedná o nejstarší značku Microsoftu, která je tady s námi déle než samotné Windows a to o celé tři roky. V novém dílu Defragu si rozebereme všechny díly série a napříč několika vývojářskými studii.

SLEDUJTE DEFRAG O MICROSOFT FLIGHT SIMULATOR 29. 11. OD 18:00 ZDE! (KLIKNĚTE)

První díl vyšel v roce 1982 a o čtyři desítky let později je tu série stále s námi a to, co dříve vypadalo jako směs několika vektorů, je dnes obrovský virtuální svět využívající reálné mapy z celého světa a flotilu licencovaných letadel, od ultralightů po čtyřmotorová dopravní letadla. Ty můžete ovládat pomocí klávesnice, gamepadem, joystickem nebo třeba dedikovanými ovladači od kniplů přes pedály a další příslušenství, za které mnoho fanoušků letectví dokáže utratit nemalé peníze.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *