Extra LevelPATREONRETRO TV

ZDARMA Super Turbo Bonus Round XTR+

Podívejte se zdarma na dva díly reformovaného pořadu, který dostávají každý pátek platící patroni.

Placený obsah byl naším cílem od založení Retro Nation. Chtěli jsme přinášet každý týden bonusové video, ve kterém bysme si společně s patrony povídali o jednom tématu. A to jsme také dělali. Bonus Round běží přes 3 roky a v jeho historii najdete světlé okamžiky i propady. To se od něčeho, co má více jak 100 dílů, dá očekávat.

Přesto jsme měli pocit, že se formát vyčerpal. A tak přivítejte SUPER TURBO BONUS ROUND 2000 NG XTR+. Naším úkolem už není filozofovat o zadaném tématu, ale ukázat vám „nové staré hry“, trendy v retro gamingu, mody legendárních titulů a ukázat hardwarové modifikace, které někdy berou dech, jindy vám z nich puknou oči. Obrazně.

Dva náhodně zvolené STBR2000NGXTR+… víte, co? Pojďme to zkrátit jen na BR+. Znovu: Dva náhodně zvolené díly BR+ vám nabízíme zdarma. Tady je první. A tady druhý.

Doufáme, že vás nejen pobavíme, ale zároveň, že vás přesvědčíme k tomu, abyste si předplatili Retro Nation na úrovni Retronaut (5 dolarů nebo 140 korun měsíčně) nebo rovnou na úrovni Takový Dark Souls mezi sponzory (ta sice stojí 10 dolarů/270 korun měsíčně, ale dostanete ještě „prequel“ ke každému Artefaktu a dobrý pocit, že podporujete Retro Nation).

A také chceme, aby se o BR+ vědělo. Často slýcháme, že lidé znají Artefakty a podcasty, ale už neví, že máme další obsah (Defrag, BR+, Studie Studia, audioknihy, Neretro…). V informační záplavě současného světa je to pochopitelné, spousta věcí prostě zapadne. My bysme ale rádi zapadali do nejméně.

A tak vám děkujeme. Užijte si dva díly BR+ a nezapomeňte nám napsat, co si o nich myslíte! Děkujeme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *