PodcastyWolfcast

Wolfcast 47: Technologické kolapsy 2

Michal Rybka pokračuje druhým dílem Wolfcastu o technologických krizích.

Na úvod druhého dílu povídání o technologických kolapsech (první část si můžete poslechnout zde) se Michal podívá na aktuální standard ve vývoji aplikací, kdy nikdy nic není hotové a jede se na průběžné verze. A bohužel se občas stane, že s novým updatem vaší oblíbené aplikace dostanete mnohem horší program.

DRUHÝ DÍL WOLFCASTU O TECHNOLOGICKÝCH KOLAPSECH USLYŠÍTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Michal Rybka a moderátor Martin Vaňo dále pohovoří na témata uživatelských a politických krizí. V závěru Wolfcastu proběhne diskuze o ekologických krizích, která nepřinese mnoho pozitivních vyhlídek do budoucna, avšak nezoufejte: v Retro Nation se pro vás budeme stále snažit dodávat ten nejkvalitnější obsah, i kdyby z nebe pršela kyselina a nejely vám staré hry!

Jestli vás povídání zaujalo, poslechněte si Michalův podcast o digitálním audiu, hardwarových katastrofách, československých počítačích, vynálezcích a vizionářích nebo o dětských počítačích a Jacku Tramielovi a další Wolfcasty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Wolfcast je série ohlédnutí za historickým hardwarem i hrami. Novinář a spisovatel Michal Rybka se sbírání historického hardwaru a informací o jeho vývoji věnuje celoživotně. Michal je kurátorem Alza Muzea a spolupracovníkem PCTuning.cz.

Wolfcast vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídá s Retro Notami od hudebního publicisty Jardy Konáše. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Občas do toho přiskočí rozhovor Pavla Dobrovského s lidmi od her v sérii Talk to… Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *