PodcastyWolfcast

Wolfcast 28: Dějiny chyb

Závada se vždy pojeví až po výstupní kontrole, říká aplikovaná murphologie. Zbytek vám vysvětlí Michal Rybka v popsání historicky významných chyb.

Není chyba jako chyba. Některé se vážou k nedotaženému technickému řešení hry, jiné k jejímu nevyváženému obsahu. Chyby logické? Matematické? Syntaktické? Samozřejmě! Protože programy píšou lidi. Normální chybující bytosti. Proto například izraelská sonda Beresheet kvůli chybě v řízení motoru nedokázala zpomalit a rozsekala se o Měsíc. Michal Rybka se s Martinem Vaněm noří do historie chyb a omylů, nejen ve hrách a vesmírné expanzi, ale i v dalších lidských činnostech. Tenhle Wolfcast byste měli slyšet!

WOLFCAST O HISTORII CHYB USLYŠÍTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Michal bude hledat odpovědi i na zásadní otázky, jako například, jak se chyb zbavit, anebo, jak se jim vyhnout. A samozřejmě, k čemu je dobrý early access, certifikace, veřejný beta test a další způsoby, jak předejít průšvihu při vydání. Chcete slyšet víc? Klidně: GTA, Red Dead Redemption, The Elder Scrolls, Battlecruiser 3000AD, Superman 64, Daikatana, Big Rigs: Over the Road Racing, Minecraft, Batman: Arkham Knight, No Mans Sky, Fallout 76 a další.

Jestli vás povídání zaujalo, poslechněte si Michalův podcast o československých počítačích, antitechnických hnutích nebo o siru Clive Sinclairovi a Jacku Tramielovi další Wolfcasty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Wolfcast je série ohlédnutí za historickým hardwarem i hrami. Novinář a spisovatel Michal Rybka se sbírání historického hardwaru a informací o jeho vývoji věnuje celoživotně. Michal je kurátorem Alza Muzea a spolupracovníkem PCTuning.cz.

Wolfcast vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídá s Retro Notami od hudebního publicisty Jardy Konáše. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Občas do toho přiskočí rozhovor Pavla Dobrovského s lidmi od her v sérii Talk to… Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *