PodcastyTalk to...

U mikrofonu Talk to je Martin Bach

Renesanční muž, to je Martin Bach zvaný Blixa, který přijal pozvání do našeho seriálu, aby povykládal o svých životních zkušenostech.

Martin Bach se v českém herním prostoru objevil na konci 90. let. Kluk s touhou hrát hry a psát o nich se v průběhu let stal šéfredaktorem časopisu Level, se kterým (a kterým) stále žije. V našem povídání se dozvíte o všem – o expedicích na zahraniční výstavy E3, o vnitřním fungování redakce, ale také důvody, proč v Levelu obvykle prošlo všechno, i když to bylo naprosto šílené. A také zjistíte, jaká je současnost i budoucnost Levelu.

POVÍDÁNÍ S MARTINEM BACHEM SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Tady Pavel. Martina znám přes 20 let. Bylo pro mě těžké sedět proti němu a ptát se ho na věci, ve kterých se shodneme, společně jsme je prožili, anebo na ně máme každý jiný názor. Bylo těžké vybrat ty zajímavější kapitoly a nevracet se příliš k těm již mnohokrát opakovaným nebo vlastně nezajímavým. Věřím, že se nám to nakonec povedlo a poslech vám přinese další vhled do české herně-publicistické scény, ale i obecně do fungování médií a jejich vztahu k zahraničním vydavatelům a vývojářům.

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří hry vyvíjejí, mají o nich co říci, ale zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Martina Schovance, Jindry Skeldala, Lukáše Macury nebo Honzy Orny a Petra Bulíře, kteří v něm již seděli. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec. 

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *