PodcastyTalk to...

Talk to o arkádových rekordech s Honzou Ornou a rekordmanem Martinem ZNC Pátrou

Česká republika je zanesena zlatým písmem do knihy arkádových rekordů. O co jde, a jak se to stalo? Poslouchejte náš podcast!

Arkádové automaty má každý zafixované jako „ty hry z maringotek“ a řadí je k dávné minulosti. Pravda je ale jinde, arkádové hraní žije a má se k světu. Doslova – arkádové světové rekordy s českým podpisem jsou v posledních letech hodně vidět. Může za to tým sjednocený kolem hery Arcade hry v Červeném újezdě. Podle čeho se přesně počítání rekordů počítá, jak se ověřují výsledky (a jak se fixluje), ale také v jakém stavu se během hraní nachází jednotliví borci, to se dozvíte od kouče Honzy Orny (a majitele Arcade Hry, se kterým máme v Retro Nation dobré vztahy) a borce Martina ZNC Pátry. 

PODCAST TALK TO O ARKÁDOVÝCH REKORDECH S MARTINEM ZNC PÁTROU A HONZOU ORNOU POSLOUCHEJTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří hry vyvíjejí, mají o nich co říci, ale zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Jirky Pavlovského, Mikoláše Tučka nebo PJ Strnada a Kuby Dvorského, kteří v něm již seděli. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Spotify
Anchor
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec. 

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí. 

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *