PATREONPodcastyTalk to...

Talk to… Nový cyklus rozhovorů startuje s Jindrou Skeldalem

Jindra Skeldal (předešle Rohlík) udělal hry a napsal knihy Brány Skeldalu. Jak ho Skeldal provází životem, o tom si popovídal ve studiu s Pavlem Dobrovským

Rozhovorový cyklus Talk to… je podcastem, ve kterém si v přátelském duchu povídáme s předními českými vývojáři. Jindra Skeldal mezi ně bezesporu patří. Oslovil nás nejen dungeonem Brány Skeldalu (1998), ale i jeho adventurovým pokračováním Pátý učedník (2002) a nedávným dovršením trilogie Sedm mágů (2016) – opět dungeon. Skeldal ho pronásleduje už více jak dvacet let. Napsal z jeho světa knihy a nechal se podle něj přejmenovat – no, nestačilo by to?

PRVNÍ DÍL PODCASTU TALK TO… SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Nestačilo. Jindra se podepisoval do časopisů Excalibut a Score, byl tváří pořadu České televize GamePage a účastnil se vývoje mnoha her, třeba Dreamkiller nebo Colony 28. Dnes pracuje na simulátoru herce ve virtuální realitě, podílí se na Beat Saber a učí se jezdit na kajaku. A to proto, že argentinské tango se už naučil. Cestuje po Africe, Evropě a dalších kontinentech a zážitky nechává ovlivňovat svojí tvorbu. Myslíme si, že se vám výkopový díl Talk to… bude líbit. Poslechněte si ho!

Kde všude tedy najdete podcasty Retro Nation?

Anchor

Spotify

Apple Podcasts

Google Podcasts

Overcasts

Pocket Casts

Radio Public

RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace

RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Talk to…

Cyklus Talk to… je povídáním s českými vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v Čechách. Novinář Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec.

Talk to… vychází 2x nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě s hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com

Jeden myslel na “Talk to… Nový cyklus rozhovorů startuje s Jindrou Skeldalem

  • Debata o průniku a Andreji Anastasovi v jednom bloku …..gratuluji 🙂

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *