NewsPodcastyRetro noty

Retro noty 76: Harry Potter – soundtracky z Bradavic

Hogwarts Legacy je velké téma posledních dní. Kdy jindy se ponořit do historie her ze světa Harryho Pottera když ne teď? Ačkoliv se to může zdát jako průlet jednou filmovou (bohužel ne knižní) značkou, zajímavostí bychom našli habaděj.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT ZDE (KLIKNĚTE!)

Série totiž začínala skvěle a našla si řadu nadšených hráčů, kteří na první díly dodnes vzpomínají s láskou. S každým dalším filmem šly ale herní adaptace s kvalitou dolů. Občas docházely nápady, jindy se do her dostávaly trendy, které spíš než do kouzelnického světa patří do Gears of War. A samozřejmě následovalo i pár zapomenutých spin-offů. O tom všem bude tento díl podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *