NewsPodcastyRetro noty

Retro noty 74: Křesťanské hry 2

Poslechněte si druhý díl Retro not Jardy Konáše na téma křesťanských her.

Křesťanské hry jsou žánr, který u nás sice moc rozšířený není, ale americký herní trh z něj udělal kolos vycházející od osmdesátých let do současnosti. V předchozím dílu jsme si projeli historii žánru do roku 2000, nyní přichází čas podívat se, jak vypadají křesťanské hry ve 21. století.

RETRO NOTY POSLOUCHEJTE ZDE! (SPOTIFY)

A opět platí, že najdeme řadu průměrných her i výjimek vybočujících jak kamsi k nehratelnému dnu, tak k zajímavým a kvalitním titulům. Došlo na 3D střílečky i fanatické taktické strategie, u kterých člověk až kroutí hlavou, jak to mohlo projít. A vyšly i pozoruhodné indie tituly, které stojí za zahrání bez ohledu na to, jak se k otázkám víry stavíme. O tom všem uslyšíte v tomto díle podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *