PodcastyRetro noty

Retro noty 72: Hudba série God of War

God of War je v současnosti jedna z nejvýraznějších herních sérií. Může za to několik faktorů – vysoká úroveň všech titulů, dechberoucí výprava, charismatická hlavní postava a z velké části i hudba. Ta byla pro každý díl pojatá trochu jinak a pokaždé to klaplo na výbornou.

Ať už počítáme rozmáchlou zvukovou paletu jedničky nebo skladatelský skok do neznáma v prequelu Ascension, výsledek vždy dobře dokresloval celkovou atmosféru a velkolepost hry. Platí to i pro novinku Ragnarök, která zase pracuje s hudebním doprovodem trochu jinak a zase si to sedlo. Málokterá herní série se může pochlubit takovou hudbou, a proto si God of War zaslouží v Retro notách samostatný díl.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *