PodcastyRetro noty

Retro noty 69: Vzdělávací hry pro dospělé

Tento díl podcastu Retro noty navazuje na předchozí a pokračuje v tématu vzdělávacích her. Ovšem od školních pomůcek a dětských titulů se posuneme do vážnější roviny a povíme si o videohrách určených pro dospělé publikum. A že jich nebylo málo.

PODCAST USLYŠÍTE NA ANCHOR.FM! (KLIKNĚTE)

Vzdělávací hry pro dospělé mají primárně dva účely: prohloubit odborné znalosti nebo dělat osvětu. V obou případech můžeme narazit na zajímavé i nepovedené tituly, vypiplané i odfláklé kousky. Často však obsahují vtip, originalitu nebo dokonce naplňují standardní měřítka herního průmyslu a obstály by jako plnohodnotné hry, byť s trochu zvláštním obsahem. O tom všem bude tento díl Retro not; možná budete sami překvapení, jaké kousky na tomto poli vznikly!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *