PodcastyRetro noty

Retro noty 59: Hry studia From Software

Hudba z her od From Software – to nejsou jenom soulsovky a nově vydaný Elden Ring!

Když se řekne From Software, všichni si představí soulsovky a novinku Elden Ring. A je to pochopitelné, protože From Software v těchto titulech dali světu hry, které se jiní vývojáři snaží napodobit, ale soulsovky budou vždycky jenom jedny. Proto hry Demon’s Souls, Dark Souls a Elden Ring tvoří velkou část tohoto podcastu.

RETRO NOTY O HUDBĚ FROM SOFTWARE USLYŠÍTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Ve stínu těchto her stojí ale dechberoucí řada jiných titulů, které From Software chrlili v neuvěřitelné kadenci. Vždy si dělali hry trochu po svém, někdy to vyšlo, někdy se dostali do slepé uličky. A experimentovali s mnoha žánry, od survival hororu po souboje obřích mechů. I na ně přijde v těchto Retro notách řada, protože je o čem vyprávět. A možná se budete divit, co všechno tentokrát uslyšíte.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *