PodcastyRetro noty

Retro noty 34: Hudba Alexandera Brandona

Ve skladatelském portfoliu má Deus Ex a Unreal, Alexander Brandon však překvapuje i v jiných rolích. Jarda Konáš vám to všechno řekne!

Alexander Brandon se proslavil jako autor hudby do několika videoherních klasik. Unreal, Unreal Tournament nebo Deus Ex, přesně tam byste našli Brandonovu muziku, a to včetně řady pokračování. Navzdory tomu ovšem v herní hudbě prošel zajímavým vývojem a od čistě tvůrčí práce se posunul k produkci a dokonce k hernímu dabingu. A možná byste se divili, z jakých her k nám skrze virtuální postavy mluvil: od Skyrimu po Hearthstone!

RETRO NOTY O HUDBĚ ALEXANDERA BRANDONA SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

Brandon je multitalent. Skládá, produkuje, dabuje, šéfuje vlastní produkční společnosti a kromě toho stíhá i vydávat svou vlastní hudbu, která velmi zajímavým způsobem kombinuje tradiční progrockový žánr s moderní technikou užívanou herními skladateli. Co vám budeme povídat, v podcastu bude co poslouchat!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *