PodcastyRetro noty

Retro noty 29: Martin O’Donnell

Když se řekne Martin O’Donnell, většina hráčů si jeho jméno spojí hlavně s herní sérií Halo. Jarda Konáš vás provede i jeho zbývající tvorbou.

Martin O’Donnell většinu své kariéry strávil ve firmě Bungie a její vlajkovou loď Halo doprovodil nejen výtečnou hudbou, ale podílel se i na dabingu či výběru herců. Stojí za muzikou ke hrám Destiny, Oni či Riven a v posledních letech se dokonce sám vrhl do vývoje a vydávání videoher. V Retro notách si můžete poslechnout celý O’Donnellův příběh.

RETRO NOTY O HUDBĚ O HUDBĚ MARTINA O‘DONNELLA SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

Na chlapíka, který začínal skládáním hudby do rozhlasových reklam a do herní branže vstoupil až po čtyřicítce, toho stihl vlastně víc, než kdejaký jeho kolega. Fakt!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *