PodcastyRetro noty

Retro noty 24: Letní speciál

Léto. Horko, sluníčko, písčité pláže a voda až za horizont. Tak  jako existuje řada zimních a vánočních her, existují i hry s letní  atmosférou.

Některé běží dopředu zběsilým tempem ježka Sonika, jiné vás zase hodí tak do klidu, že byste nevstali z lehátka. A správnou atmosféru tvoří i co? Správně, soundtrack.

LETNÍ SPECIÁL RETRO NOT SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE!)

V 24. dílu podcastu o herní hudbě se podíváme na hry napříč lety i žánry, budou AAA tituly i indie záležitosti, všechny ovšem s letní tématikou. A věřte, že jakkoliv je Jarda z hudební scény alergický na obrat „letní hit“, což jsou většinou kolovrátkové blbosti s jepičím životem, v herní hudbě našel zase samé klenoty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídají s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *