NewsPodcastyRetro noty

Retro noty 102: The Elder Scrolls Online

The Elder Scrolls Online slaví deset let od vydání a navíc po roce přichází s novým velkým rozšířením Gold Road. Ideální chvíle ponořit se hlouběji do soundtracku této onlinovky, protože za ty roky nabobtnal do obřích rozměrů a v mnoha bodech odkazuje k hudbě starých The Elder Scrolls her. 

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

Celé to obří kvantum hudby má na svědomí Brad Derrick, zvukový ředitel vývojářské společnosti Zenimax. Během let o své práci rozdal slušnou řádku rozhovorů, v nichž prozradil i několik zajímavých detailů, které v Retro notách ještě nezazněly. Pojďte se s námi ve stodruhém dílu podcastu ponořit do Tamrielu, kouzelného světa The Elder Scrolls.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář a spisovatel Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru, autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakryPříběh písně a také autorem úspěšného knižního thrilleru Město v mlze.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *