NewsPodcastyRetro noty

Retro noty 101: Satanistické hry a jejich pekelné soundtracky

Peklo, satan i démoni se objevují v herní branži od jejích počátků.

Můžeme však hovořit o pekelných či satanistických hrách? Vlastně moc ne, většinou šlo o povrchní zapojení do jinak celkem běžných titulů. Našlo se ale pár, které vás chytly za límec a stáhly dolů přímo do pekla.

PODCAST SI MŮŽETE POSLECHNOUT NA SPOTIFY (KLIKNĚTE!)

Survival horory, open world rpg i akční střílečky. Satanskou tématiku bychom našli téměř ve všech myslitelných žánrech. Dokonce i v adventurách. Jak ale takové tituly zněly? Měly pekelný soundtrack nebo hudba jen klouzala po povrchu? A kdo za démonickými melodiemi stál? O tom všem vypráví tento díl podcastu Retro noty.

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *