PodcastyRetro noty

Retro noty 08: Vánoční speciál

Řada slavných značek se v minulosti snažila vytěžit Vánoce. Jarda Konáš vám pustí ty, které to dělaly hudebně!

A nebylo jich málo. Od slavných Lemmings a jejich vánočního zabíjení přes Jazz Jackrabbita až po Duke Nukema a další. Že by v rytmu střelby a skákání hrály lidové koledy, to zrovna ne, ale skladatelé z nich vycházeli a používali líbivé motivy k podpoření vánoční nálady. Navíc můžete podcast využít tématicky a pustit si ho třeba při balení dárků.

VÁNOČNÍ SPECIÁL RETRO NOT USLYŠÍTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Jarda v Retro notách zkoumá i hry podle tradičních vánočních filmů a věřte nám, že jako obvykle se nudit nebudete. Zahrnuje tituly jako Sám doma nebo Grinch, ale nebojí se vypravit ani do her, které se odehrávají základně Santa Clause jako James Pond anebo z dobromyslného, širokého a vousatého patrona vánočních svátků udělaly skákacího hrdinu. Ostatně, v našich prosincových Artefaktech jsme dvě takové ukázaly v rámci Datadisku. Jak se říká, všechno souvisí se vším. Užijte si poslech!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O Retro notách a podcastech Retro Nation

Retro noty jsou výpravami do říše (nejen) herní hudby a jejích skladatelů. Novinář Jarda Konáš si vybírá zajímavé skladatele nebo hudbu ze známých sérií a rozebírá je na ploše půl hodiny. Jarda je redaktorem Headlineru. a autor úspěšných internetových pořadů Hudební masakry a Příběh písně.

Retro noty vychází 2x měsíčně. Pravidelně se střídá s hardwarovým Wolfcastem novináře Michala Rybka. Jednoduše řečeno: 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí.

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *