PodcastyTalk to...

Poslechněte si povídání Talk to s Martinem Schovancem

Herní obchod Xzone oslavil 20. let od vzniku a jeho zakladatel Martin Schovanec se stavil zavzpomínat na začátky svého podnikání i hraní.

Martin Schovanec je v našem seriálu výjimkou – hry nevytváří, ani o nich nepíše, ale prodává je. Pod jeho vedením se herní obchod Xzone zapsal na české scéně jako místo, kde se kromě her dají koupit i speciální a sběratelské edice, často střižené na míru tuzemskému publiku. O všem jsme si popovídali a zabrousili i do vydávání artbooků (Kingdom Come: Deliverance a nově Creaks), které Martin podporuje. A jestli znáte náš seriál Talk to… tak víte, že u toho to neskončilo.

POVÍDÁNÍ S MARTINEM SCHOVANCEM SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Martin je podnikatel, velkou část rozhovoru jsme proto věnovali otázkám rozvoje obchodu do budoucnosti a rizikům, které hrozí krabicovým balením od online plattforem typu Steam a GOG. Dozvíte se také, jaké hry má Martin na poličce, a které ho nejvíc baví. Je prostě co poslouchat!

Podcastový seriál Talk to… je prostorem pro lidi, kteří hry vyvíjejí, mají o nich co říci, ale zároveň se dokáží rozkročit i do jiných oborů a směrů. Je to případ Honzy Kavana, Jindry Skeldala, Lukáše Macury nebo Honzy Orny a Petra Bulíře, kteří v něm již seděli. Pakliže vy sami máte favorita, kterého byste rádi slyšeli, dejte nám to vědět v komentářích!

Kde všude najdete podcasty Retro Nation?

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

O podcastech Talk to… a podcastech Retro Nation

Cyklus Talk to… je povídáním nejen s vývojáři, kteří se otiskli do historie vývoje videoher v České republice. Pavel Dobrovský si s hosty povídá nejen o vývoji jejich starých hitů, ale i o životě, vesmíru a vůbec. 

Talk to… vychází nepravidelně. Na Retro Nation najdete ještě hardwarové Wolfcasty novináře Michala Rybka a Retro Noty o herní hudbě od hudebního publicisty Jardy Konáše. Obvykle 2x měsíčně vychází Retro noty, 2x měsíčně Wolfcast. Nové i starší podcasty najdete na výše uvedených odkazech vždy v pondělí. 

Podcasty a další obsah RetroNation.cz můžeme natáčet kvůli podpoře od komunity na Patreonu. Děkujeme vám za ni! Jakékoliv dotazy a připomínky pište na email retronationrulez@gmail.com.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *