PodcastySvorky

NOVÝ PODCAST Svorky: Kočičí bladerunner Stray

Ve čtyřech jsme podlehli mňoukání kočky a neonovým světlům podzemního města a ponořili se do neveselé budoucnosti.

Obrazy ze Stray se v posledních týdnech nedaly přehlédnout. Kočka ztracená mezi roboty v bezútěšném městě plném neonů a deště se objevovala ve všech diskuzích a bylo téměř nemožné před jejím nevinným pohledem uniknout. Jestli je kouzlo hry jen v roztomilosti, anebo se v ní skrývá něco hlubšího (jako kočičí duše), to jsme se pokusili zodpovědět v druhém díle Svorek. Kromě Pavla Dobrovského do studia dorazil ještě Honza Olejník, Jarda Konáš a programátor Mirek Křenek.

SVORKY O STRAY SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE) 

Za Stray stojí odpadlíci z francouzské pobočky studia Ubisoft ve městě Montpellier. Během posledních let se na jejich původní nápad o kočce v kyberpunku nabalovaly další nápady a hra rostla. Zároveň se podařilo udržet ji srozumitelnou. Vydavatelem se stala společnost Annapurna, pro kterou je Stray největším úspěchem v dosavadní vydavatelské činnosti.

Své postřehy a nápady nám pište do diskuze na Facebooku nebo do mailu retronationrulez@gmail.com. A jestli se vám povídání líbilo, tak nám napište recenzi a zhodnoťte na vaší podcastové platformě. A jestli se vám to líbilo ještě víc, tak zvažte, zda nechcete podpořit projekt Retro Nation na Patreonu. Kromě Svorek se scházíme několikrát týdně ve videích a podcastech, které se věnují klenotům z minulosti – videoherním i myšlenkovým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *