Podcasty

NOVÝ PODCAST Svorky: Citizen Sleeper

Pod netradičním názvem se skrývá nový občasník Retro Nation, ve které důkladně pitváme jednu novou hru.

Citizen Sleeper? Je to jako kyberpunkový gamebook, skvěle vyprávěný, překvapivý a hodně přemýšlivý. Právě proto jsme si letošní indie hit vybrali pro pilotní díl Svorek (neptejte se, jak název vzniknul, prosím). Společně v něm Pavel Dobrovský s Martinem Vaňem, Vincentem Olejníkem a Kubou Mokříšem (ten z Defragu) hru rozeberou ze všech stran a najdou i nečekané souvislosti. 

PRVNÍ DÍL SVOREK SI POSLECHNĚTE ZDE! (KLIKNĚTE)

Po testovacím poslechu nám náš neviditelný guru řekl, že je to  jako když se sebranka odrostlých hráčů baví o hře stejně, jako by se bavili o knize nebo filmu. A to nám vlastně přijde super. A doufáme, že i vám!

Na závěr podcastu zmiňujeme:

Pavel Dobrovský: Peripheral (česky jako Médium) a Agency od Williama Gibsona

Martin Vaňo: Avogadro Corporation od Williama Hertlinga

Vincent Olejník: Deus Ex: Mankind Divided, Diamantový věk od Neala Stephensoan

Jakub Mokříš: Cyberpunk 2077

Své postřehy a nápady nám pište do diskuze na Facebooku nebo do mailu retronationrulez@gmail.com. A jestli se vám povídání líbilo, tak nám napište recenzi a zhodnoťte na vaší podcastové platformě. A jestli se vám to líbilo ještě víc, tak zvažte, zda nechcete podpořit projekt Retro Nation na Patreonu. Kromě Svorek se scházíme několikrát týdně ve videích a podcastech, které se věnují klenotům z minulosti – videoherním i myšlenkovým.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *