Naše filmyNewsPodcasty

Naše filmy 05: Mumie

Smrt je jenom začátek! Zábavná dobrodružná jízda se všeříkajícím názvem Mumie vstoupila do kin – a teď se podržte – před 25 lety! V květnu 1999 v USA, u nás následovala premiéra v srpnu. Poprvé jsme se tehdy setkali s šaramantním darebákem Rickem O’Connellem, půvabnou Evelyn i démonickým Imhotepem, a i když si o filmu tehdy kritika nemyslela nic úchvatného, postupem času se z Mumie stal miláček obýváků – takový ten pohodový film, který má pro každého něco. Akci, napětí, dobrodružství, horor, ale i vtip a romantiku.

Jak na Mumii vzpomínáme 25 let po vydání? To, a mnohem více, se dozvíte, když si naladíte podcast Naše filmy. Tentokrát k mikrofonům kromě Pavla a Honzy zasedl i Michal Zoubek, kterého můžete znát jako autora Levelu, kam už pěkných pár let píše recenze, témata i rozbory Early Access her. A imho (haha) má k filmu rozhodně co říct!

Anchor
Spotify
Apple Podcasts
Google Podcasts
Overcasts
Pocket Casts
Radio Public
RSS Anchoru pro vaše podcastové aplikace
RSS Patreonu pro vaše podcastové aplikace

Podcast Naše filmy je novinkou pro rok 2024. Bude vycházet pravidelně jednou měsíčně. Prvních 15 minut je pro všechny k poslechu zdarma, zbytek podcastu je dostupný pro patrony. Chcete se se stát patronem? Čeká na vás mnohem víc bonusů! Více najdete zde ⁠⁠⁠https://www.patreon.com/retronationcz⁠⁠⁠.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *