ArtefaktNewsRETRO TV

MiniArtefakt o Return to Castle Wolfenstein je tu!

B.J. Blazkowicz objevuje středověké krásy severního Německa. 

Přijeďte i vy na hrad Vlčí kámen a zažijte neopakovatelnou atmosféru vrcholu první poloviny dvacátého století. Kromě typické architektury a vřelého přijetí místními obyvateli se můžete těšit také na expozici okultních věd s hlavním důrazem na nekromancii. 

I tak by mohl vypadat popis na propagačním letáku ke hře Return to Castle Wolfenstein, v pořadí již čtvrtém dílu série, který od toho prvního dělí dobrých dvacet let a od toho nejnovějšího dalších sedmnáct. Ano, dohromady je tato série starší než Honza a my si v Mini Artefaktu řekneme řekneme, jak to bylo s návratem Williamem B.J. Blazkowiczem na tento legendární hrad. 

SLEDUJTE ARTEFAKT O RETURN TO CASTLE WOLFENSTEIN 27. 1. OD 18:00 ZDE! (KLIKNĚTE)

I když předchozí díl série dělali pánové z id Software, za Return to Castle Wolfenstein jsou zodpovědní kalifornští Gray Matter Studios. Od id Software si ovšem vypůjčili engine, kterým byl id Tech 3, který v té době poháněl také Quake III Arena. V Gray Matter Studios jej také využili pro tvorbu svého dalšího titulu, kterým bylo Call of Duty: United Offensive. To bylo jejich posledním počinem, než bylo studio sloučeno se studiem Treyarch.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *