NewsNezařazené

Audiokniha Brány Skeldalu 3: Led, oheň a fůra větru

Máme pro vás letní poslouchání! Rok a půl uplynul od vydání audio verze Bran Skeldalu 2, a hle – dáváme vám třetí díl! Opět ho čte Jindra Skeldal, který se postaral i o původní RPG hru z roku 1998. Pro patrony zdarma!

Máme radost. Třetí audiokniha Brány Skeldalu (první, druhá) z produkce Retro Nation znamená, že se můžete vrátit k dobrodružství skupinky nepravděpodobných hrdinů, kteří musí z donucení dojít až k magickým Branám Skeldalu. Divadelník Filip, sexy kouzelnice Elvíra, tupý bojovník s dračí krví Wahargem a další se dostávají do nečekaných míst a situací. Co třeba ledové jeskyně? Lávová pole? Létání ve vzdušných proudech kolem Větrné hory? Živly mají žeň a hrdinové poměrně dost příležitostí k úzkosti, strachu o život, ale také k nečekaně komediálním vystoupením. 

BÝT PATRONEM SE VYPLATÍ!

Patroni Retro Nation na úrovni Serious Fan dostávají audioknihu zdarma jako dárek od nás. Být patronem se vyplatí! Ukázku zdarma pro všechny v délce 11 minut najdete na všech obvyklých podcastových platformách (např. Spotify). Celá kniha má délku 11 hodin a načetl ji v našem studiu Retro Nation Jindra Skeldal (náš Artefakt o jeho hře Brány Skeldalu z roku 1998). O zvuk se postaral Michal Šimeček, o režii Michal a Pavel Dobrovský. Kompletní audiokniha vyjde placeně také na platformě Audiolibrix. 

PŘEDCHOZÍ DÍLY

Audioverze Brány Skeldalu 2: Bílá věž (9 hodin)

Audioverze Brány Skeldalu: Legenda o Rovenu (12 hodin, kompletně zdarma)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *