ArtefaktPATREONRETRO TV

Artefakt: NiBiRu: Posel bohů (na přání patrona)

České studio Future Games bude navždy stát v historii jako producent kvalitních klikacích adventur. Na přání patrona předvedeme jeho NiBiRu.

Záhady, nacisti, temné lesy a noční Praha. Vraždy, hádanky, konspirace, historie. To přesně zaujalo hráče nejen v České republice, ale po celém světě roku 2005, kdy česká klikací adventura NiBiRu vyšla. Přestože jde v jádru o remaster staršího Posla bohů, renderované lokace, český dabing a vysoké produkční hodnoty z ní dělají výjimečný titul. Při hledání stop mimozemšťanů a odkrývání historické konspirace se podíváme z Prahy až do dalekého Mexika společně se studentem archeologie Martinem a samozřejmě s Pavlem a Honzou.

ARTEFAKT NIBIRU: POSEL BOHŮ SLEDUJTE 11. 10. 2019 ZDE! (KLIKNĚTĚ)

S Artefaktem o NiBiRu plníme již podruhé přání našeho patrona Michala Palmy. Ten na našem Patreonu přispívá na provoz Retro Nation nezanedbatelnou částkou, za kterou má možnost volby. Děkujeme, Michale, že nám pomáháš plnit sliby! Stejně jako u předchozího Isharu, ani u NiBiRu to není nic lehkého. Dopátrat původní členy autorského týmu a popovídat si s nimi se nám ale vydařilo a ve videu možná uslyšíte věci, které jste nikdy nevěděli!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *